Сміття під Буськом: На подяку за допомогу, Львів своїм непотребом засмічує райони? – СТРИЙ СЬОГОДНІ

Сміття під Буськом: На подяку за допомогу, Львів своїм непотребом засмічує райони?

Поки полігони області, як можуть, вже вдруге допомагають Львову захоронити величезну масу накопиченого сміття, недобросовісні львівські перевізники все частіше засмічують місцеві ліси та околиці сіл. 8 березня поблизу села Соколів Буського району у сосновому лісі було виявлено висипані з двох машин відходи, які, згідно з виявленими чеками та іншими документами, привезені зі Львова. І от учора, 30 березня, після проведення розслідування селяни можуть з полегшенням зітхнути – зусиллями сільської та районної влади сміття вивезли на місцевий полігон. Всі витрати та збитки пораховано і невдовзі їх буде передано міському голові Львова.

Про це з місця події повідомив кореспондент ІА ZIK.

Виявити сміття вдалося завдяки пильності місцевих мешканців, які під ранок 8 березня почули гуркіт важкого транспорту та побачили, що по дорозі проїхала невідома велика вантажівка, а десь через 15 хвилин ще одна. Попереду їх скеровувала легкова машина, а позаду їхав трактор. Зранку по їхніх слідах пішли чоловіки, швидко повернулись і повідомили жінкам, що їм привезли подарунок на 8 березня від мера Львова Андрія Садового.

Про випадок відразу повідомили районну владу та поліцію, які скликали усі потрібні служби та розпочали розслідування походження відходів. Весь час, поки тривали слідчі дії, сміття, як речовий доказ, залишалося поблизу Соколівки.

І от лише після завершення розслідування, вчора злощасне сміття врешті вдалося вивезти.

Заступник голови Буської РДА Олег Ільків, який координував роботи, розповів, що відходи, яких за приблизними розрахунками є понад 40 тонн, захоронять на полігон у Буському районі.

«Сьогодні до вивезення цього сміття залучено п’ять одиниць техніки. Але найбільш боляче те, що машини відірвані від посівних робіт, коли для селян дорога кожна хвилина. Люди у нас свідомі, вони пішли нам назустріч, залишили поля, щоби згребти цей непотріб», – повідомив чиновник РДА.

Також він заявив, що всі витрати, пов’язані з вивезенням та утилізацією сміття, рекультивації цього місця, а також збитки, завдані довкіллю будуть підраховані і такий рахунок буде виставлено міській владі Львова.

Олег Ільків нагадав, що це вже другий випадок, коли львівське сміття було виявлено у Буському районі. Вперше місцева влада стикнулась з ним у лютому, коли машину з відходами вдалося зупинити в полі поблизу Ожидова. Тоді водії та представники перевізника відбрехались тим, що повідомили, нібито заблукали і вирішили відпочити тут.

Також заступник голови РДА розповів, як в районі поставлена робота зі сміттям у цей складний період. Розпорядженням голови району було роздруковано спеціальні інформаційні листівки, які потрапили у кожну родину. У них йшлося про те, як у сучасних умовах слід поводитись з відходами. Також в районі налагоджена робота по збору вторсировини. За графіком у кожне село приїздять спеціальні машини, які купують у людей все, що може йти на переробку. Окрім того усюди налагоджено збір тих відходів, які не піддаються переробці. Їх вивозять на місцеве звалище. Активну роботу з пропаганди правильного поводження з ТПВ проводять у дитячих садках, школах, а також священики на парафіях.

«Зараз ми помічаємо цікавий факт, що колись сміття вивозили в ліс, а тепер там його збирають та здають як вторсировину», – підсумував Олег Ільків.

І наостанок із сумом та нерозумінням в голосі заступник голови РДА констатував, що у найважчі для Львова часи взимку та в середині березня Буськ допомагав обласному центру і скільки було потрібно приймав львівське сміття, а взамін отримує тепер таку непорядну відплату.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

КОМЕНТУВАТИ


*