Самопоміч не хоче вирішувати проблему зі сміттям

Сесія Червоноградської міської ради вчора не змогла прийняти рішення щодо прийому на свої полігони додадкового об’єму ТПВ зі Львова.

Справа у тому, що фракція “Самопоміч” в Червоноградській міській раді в знак протесту проти того, що більшість депутатів не підтримала звернення щодо ухвалення закону “Про тимчасово окуповані території” покинула сесійну залу. Про це повідомляє ЧЕРВОНОГРАД СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Справжня варта.

Втім пізніше депутатів все ж таки вдалося повернути на сесію. Але, на жаль, тільки наприкінці сесії і лише трьох – при тому що кворум і так був “на межі”. Таким чином, саме голосів “Самопомічи” не вистачило, щоб затвердити рішення обласної комісії ТЕБ і НС щодо прийому на червоноградські полігони додадкового об’єму побутових відходів з території міста Львова.

“Депутати, власно, без проблем готові були проголосувати те рішення, але цей демарш “Самопомічи” перекреслив все, – вважає міський голова Червонограду Андрій Залівський. – Своєю поведінкою фракція показала, що її депутатам байдуже до проблем львівян – на першому місці стоять політичні амбіції”.

Нагадаємо, у вівторок, 21 березня, під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було прийняте рішення, яке має забезпечити в кількаденний термін вивезення ТПВ з території міста Львова. Під час засідання обласної комісії ТЕБ і НС голова Львівської ОДА Олег Синютка пообіцяв, що протягом п`яти-семи днів Львівська ОДА знову очистить Львів від сміття.

Тим самим рішенням, зокрема передбачалося збільшення об’єму вивозу ТПВ до полігони в Червоноград. Складається дуже дивна ситуація: з одного боку мер Львова Андрій Садовий скаржиться, що область блокує вивіз сміття з міста, а с другого боку – саме його політична сила проявляє безпорадність щодо його транспортування на полігони області.

“Ми, звичайно, виконаємо рішення комісії. Червоноградська міська рада вже двічі голосовала за те, щоб підставити плече львів’янам: в минулому році – на початку червня, відразу ж після трагедії у Грибовичах, – та після приїзду прем’єра”, – пояснює Андрій Залівський.

“Тобто нема ніякого блокування, навпаки – ми приймаємо львівське сміття. Але ж ніхто з міськради Львова не їздить до нас на сесию, так саме, як ніхто з перевізників – їм байдуже. Я категорично не сприймаю таку позицію. Є галицький принцип кооперації – допомогати один одному. Але ж, вибачте, має буди елементарна повага” – вважає мер Червонограду.

Нагадаємо також, що на останній сесії депутати Львівської обласної ради прийняли рішення “Про створення тимчасової контрольної комісії з перевірки інформації про незаконну утилізацію твердих побутових відходів у Львівській області”.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району