Самопоміч не хоче вирішувати проблему зі сміттям – СТРИЙ СЬОГОДНІ

Самопоміч не хоче вирішувати проблему зі сміттям

Сесія Червоноградської міської ради вчора не змогла прийняти рішення щодо прийому на свої полігони додадкового об’єму ТПВ зі Львова.

Справа у тому, що фракція “Самопоміч” в Червоноградській міській раді в знак протесту проти того, що більшість депутатів не підтримала звернення щодо ухвалення закону “Про тимчасово окуповані території” покинула сесійну залу. Про це повідомляє ЧЕРВОНОГРАД СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Справжня варта.

Втім пізніше депутатів все ж таки вдалося повернути на сесію. Але, на жаль, тільки наприкінці сесії і лише трьох – при тому що кворум і так був “на межі”. Таким чином, саме голосів “Самопомічи” не вистачило, щоб затвердити рішення обласної комісії ТЕБ і НС щодо прийому на червоноградські полігони додадкового об’єму побутових відходів з території міста Львова.

“Депутати, власно, без проблем готові були проголосувати те рішення, але цей демарш “Самопомічи” перекреслив все, – вважає міський голова Червонограду Андрій Залівський. – Своєю поведінкою фракція показала, що її депутатам байдуже до проблем львівян – на першому місці стоять політичні амбіції”.

Нагадаємо, у вівторок, 21 березня, під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було прийняте рішення, яке має забезпечити в кількаденний термін вивезення ТПВ з території міста Львова. Під час засідання обласної комісії ТЕБ і НС голова Львівської ОДА Олег Синютка пообіцяв, що протягом п`яти-семи днів Львівська ОДА знову очистить Львів від сміття.

Тим самим рішенням, зокрема передбачалося збільшення об’єму вивозу ТПВ до полігони в Червоноград. Складається дуже дивна ситуація: з одного боку мер Львова Андрій Садовий скаржиться, що область блокує вивіз сміття з міста, а с другого боку – саме його політична сила проявляє безпорадність щодо його транспортування на полігони області.

“Ми, звичайно, виконаємо рішення комісії. Червоноградська міська рада вже двічі голосовала за те, щоб підставити плече львів’янам: в минулому році – на початку червня, відразу ж після трагедії у Грибовичах, – та після приїзду прем’єра”, – пояснює Андрій Залівський.

“Тобто нема ніякого блокування, навпаки – ми приймаємо львівське сміття. Але ж ніхто з міськради Львова не їздить до нас на сесию, так саме, як ніхто з перевізників – їм байдуже. Я категорично не сприймаю таку позицію. Є галицький принцип кооперації – допомогати один одному. Але ж, вибачте, має буди елементарна повага” – вважає мер Червонограду.

Нагадаємо також, що на останній сесії депутати Львівської обласної ради прийняли рішення “Про створення тимчасової контрольної комісії з перевірки інформації про незаконну утилізацію твердих побутових відходів у Львівській області”.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

КОМЕНТУВАТИ


*