Педагог з Дрогобицького району відвідали Чехію

Заступник директора з виховної роботи Попелівського НВК І-ІІІ ступенів Віра Тупичак за сприяння Академії інноваційного розвитку при МОН взяла участь в освітній подорожі з обміну досвідом між учителями України та Чеської Республіки.

У Південночеському університеті в Чеське Будейовіце вчителів гостинно зустріла Marta Vágnerová, Ph.D, яка презентувала університет і провела екскурсію начальними корпусами, територією закладу, кампусом та бібліотекою. Живі цікаві розповіді співробітниці бібліотеки університету Mgr. František Vorel, PhDr. Marta Vágnerová, Ph.D., яка працює на Katedra slovanských jazyků a literatur, та PhDr. Aleš Pospíšil, Ph.D., екскурсія творчими майстернями університету запам’ятаються надовго. Як і бібліотека – мрія кожного навчального закладу!
На педагогічному факультеті Південночеського університету відбулася лекція “Освітні реформи Чеської Республіки”. Лектор – PhDr. Miroslav Procházka, Ph.D., який розробив змістовну програму та організував перебування вчителів з України у школах міста.

Педагоги побували у 3-х школах Oskar Nedbal´s Elementary School, Rudolfovská Elementary School and Secondary Medical School, де їх тепло зустрічали та радо розповідали про освітні середовища своїх навчальних закладів.

Українські вчителі відвідали неймовірної краси старовинні містечка та замки,

České Budějovice, замок-палац Глибока над Влтавою, містечко Český Krumlov, замок Крумлова – пам’ятки арxітектури ЮНЕСКО, побачили відомі Празькі куранти на Староміській, фортецю Празький град  та пройшлися Карловим мостом.
17 освітян України отримали міжнародні сертифікати, які урочисто вручили продекан факультету педагогіки Південночеського університету Miroslav Procházka та співробітник відділу проектного управління у Інститут модернізації змісту освіти МОН Олена Бурдун.
Візит українських освітян став можливим завдяки тісній співпраці Академії інноваційного розвитку освіти та Південночеського університету ( місто Че́ське-Бу́дейовіце ).

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району